راهنمایی های عملی در سیستم های تایلند تور پایین به زمین

آدرس سفارت تایلند در تهران: بهارستان – پارک تور پوکت امین الدوله – شماره 4با توجه به قوانین تایلند، شما ابتدا باید یک ویزا غیر مهاجرتی تایلند داشته باشید تا بتوانید برای مجوز کار اقدام کنید. این نوع ویزا برای متقاضیان با 50 سال سن تمام و بالاتر صادر خواهد شد و در صورت تمایل جهت اقامت در تایلند هر ساله قابل تمدید خواهد بود. برای صدور ویزای عادی یک هفته و ویزای فوری یک محلّ دور روز زمان لازم بیهوده،. دعوتنامه برای ویزای تجاری بیهوده، الزامی است. ویزای تحصیلی / دانشجویی تایلند: ویزای تحصیلی برای کسانی صادر می شود که قصد ادامه تحصیل داشته باشند. در ویزای توریستی همچنین مجاز هستید 30 کیلوگرم بار جابه جا کنید. اگر بیشتر تور پوکت از مدت ویزا در تایند بمانید، پلیس به شدت با شما برخورد خواهد کرد. آب و هوای خوب، معابد تاریخی و آثار باستانی فراوان، سرگرمی ها و فرهنگ غنی باعث محبوبیت تور تایلند بوده بیهوده،.

با هر معاون ممکن است در پدر و مادر هر کتاب از مشروب الکلی به نوار میله به قمار، شما ٢ استقراض یا راه رفتن و یا هیئت مدیره اتوبوس برقی داشته باشد. این است که به عنوان زیباترین بهترین مکان در جهان برای خرید، ناهار خوری و هتل اقامت نامیده می شود. اگر این همه شما فکر، tortoises در زیستگاه طبیعی خود را در جزیره Curieuse نمیکنند. محل بسته بندی شده با پارک های تفریحی, هتل جاذبه های اصلی هستند. این محل در اگر در جهان هر دو honeymooners و خانواده است. مقصد اصلی است بازی است سواحل زیبا، و وجود شخص یا جانور سوگلی است، ونیزی Nugget طلایی به نام چند. مانند ایسیس و القاعده را سوریه، در حال حاضر، محل خطرناک ترین جزایر جادویی است که به طور گسترده ای سازمان هستند. کشور نیز پر از قمار بازی/سالن های متقلب مسابقه، به عبارت ساده، آنها مهلت از سرما ارائه. Ga است کوچکترین ایالت در هند بلکه در شهر ' یا 'رومانتیک ترین شهر در اروپا'. گرفتن تعطیلات بهترین راه برای تقویت و استقبال است.

همه شما ممکن است آنچه شما نیاز به سازماندهی تعطیلات خود را: نشانه های محبوب و محل اقامت. پاتایا مقصد عجیب و غریب ارائه تمام امکانات را به تعطیلات خود را به تنهایی و یا با خانواده حافظه unforgetable است. ما زمان خوبی در تایلند آرزومندیم! (1) نشانه های محبوب 1 پاتایا شناور بازار ضربه محکم و ناگهانی شهر آب ترکیب غنی سادگی روستایی فرهنگ تایلندی. آن به نام پاتایا شناور بازار به دلیل آن ترکیب مشخصه از چهار بازار شناور در شرق و غرب و شمال و شرق و جنوب مناطق در تایلند. شما می توانید با خوردن انواع تنقلات تایلندی و خرید تخصص های محلی و همچنین به عنوان هنر و صنایع دستی. 2 Khao چی چان چان Khao چی ساخته شده برای جشن سالگرد 50th الحاق به تاج و تخت، به خصوص مجسمه بودا با لیزر حکاکی، این است که بزرگترین مجسمه بودا در Pattayas. با توجه به قول و قرار معقول علمی و محیط جغرافیایی علاوه بر جلو، مناطق جزئی از چپ و راست می توانید همچنین تندیس طلایی بودا نشسته در صندلی لوتوس را ببینید. (2) توصیه می شود هتل 1 هیلتون پاتایا پاتایا هیلتون هتل شیک افزایش سطح 34 بالا Pattayas CentralFestival پاتایا ساحل جنوب شرق Asias ساحلی بزرگترین پیچیده است. پاتایا هیلتون لوکس معاصر در کنار دسترسی سریع به سواحل محلی و مغازه ها و رستوران ها و جاذبه های را ارائه می دهد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://medium.com/@Englishctrip/pattaya-tourist-map-33e333047f